O nas

Prawdziwa podróż odkrywcza
nie polega na poszukiwaniu nowych lądów,
lecz na nowym spojrzeniu

Marcel Proust

GRUPA AKTYWNI powstała z zamiłowania do szeroko pojętej aktywności i poznawania świata. Na rynku turystycznym działa nieprzerwanie od 2003 roku.

Od samego początku naszym pomysłem na firmę była kreatywność, tworzenie niecodziennych, omijających sztampę oryginalnych projektów, a nade wszystko najwyższa jakość usług.

Planujemy, organizujemy i dopinamy na ostatni guzik wszelkiego rodzaju imprezy, konferencje, eventy i wycieczki (po Krakowie, Polsce i świecie).

Tworzymy autorskie warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Zajmujemy się również obsługą imprez okolicznościowych oraz organizacją edukacyjnych przyjęć urodzinowych.

Czego byśmy nie robili, zawsze staramy się wykonać to jak najlepiej i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy elastyczni, otwarci i zawsze chętni do działania. Udowadniamy że nie jesteśmy jak „wszyscy”, jesteśmy AKTYWNI!

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą turystyką i rekreacją, wypoczynkiem, zwiedzaniem, a także edukacją. Mamy nadzieję, że oryginalne scenariusze imprez i wycieczek, ciekawe miejsca, a co najważniejsze, najwyższa jakość oferowanych usług oraz miła i profesjonalna obsługa sprawią, że zostaniemy partnerami. Gwarantujemy, że czas z nami spędzony będzie prawdziwą przyjemnością i odpoczynkiem, które na długo zapiszą się w Waszej pamięci.

Skontaktuj się z nami