Opinie i rekomendacje

28 odpowiedzi na “Opinie i rekomendacje”

 1. „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”(Konfucjusz)
  Z dwoma klasami III i I ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Krakowie uczestniczyłam w trzech warsztatach prowadzonych przez Panią Iwonę Zapart z GRUPY AKTYWNI. Każdy z nich inny, i każdy z nich wspaniale przygotowany. Fantastyczne pomoce praktycznie angażujące i wymuszające działania dzieci i pozwalające im w sposób doświadczalny „zobaczyć” np. kontynenty, porównać np. wielkość mózgu strusia z jego okiem (oko jest większe) , przedostać się przez ciemny tunel do jaskini smoka czy przetoczyć ogromne jajo. Praca indywidualna, praca grupowa, a wraz z nią sztuka negocjacji, duża dawka wiedzy podana w sposób przystępny i niezwykle atrakcyjny, możliwość pokonania swoich słabości i nabycia nowych umiejętności. Jasne proste komunikaty i precyzyjne stawianie granic. Nie mogę się już doczekać następnych!

 2. Nie pierwszy raz korzystaliśmy z warsztatów organizowanych przez Aktywnych. Każde zajęcia są perfekcyjnie przygotowane, dzieci chętnie biorą w nich udział, są żywo zainteresowane. Ostatnie, o krytycznym myśleniu, wymagały skupienia, zaangażowania i kreatywnego myślenia. Polecam!

 3. Królestwo Zwierząt to kolejne warsztaty przeprowadzone przez Grupę Aktywni dla osób z niepełnosprawnością intelektualną ze Środowiskowego Domu Samopomocy „Chatka” z Nowego Targu.
  Wiele ciekawych wiadomości, świetny przekaz informacji, dostosowany do zróżnicowanego poziomu grupy. Super atmosfera.
  Z całego serca polecam :)

 4. Warsztaty „Krolestwo zwierząt” fantastyczne, super zabawa dla kilku pokoleń. Dzieciaki zainteresowane i zaangażowane w pracę niemal trzy godziny. Organizacja wejść również bez zarzutu. W imieniu opiekunów gorące podziękowania, przyszłym uczestnikom polecamy. Dla nas Aktywni to świetne odkrycie.

 5. Zajęcia super zorganizowane. Polecam wszystkim współpracę. Poleciłam ich również nauczycielom z mojej szkoły. Wszyscy są zadowoleni i na pewno będziemy współpracować.

 6. Doskonała organizacja .Zajęcia w Muzeum Narodowym pod nazwą Krakowski Pudelek to wspaniała zabawa w ciekawej formie-młodzież była bardzo zadowolona i zaangażowana. Piękne przedstawienie w Teatrze Groteska. Miła i profesjonalna obsługa. Polecamy Grupę Aktywni-ZSiP w Olszówce.

 7. Wszystko super przygotowane. Profesjonalnie. Godni polecenia. Dali radę nawet z grupą 90 osób. Dobre ceny. Polecam.

 8. Grupa Aktywni to strzał w 10-tkę, a jest tak co najmniej z 10 powodów:
  1. Ciekawy cel wycieczki – w naszym przypadku Sandomierz (właściwie Sandomierz w deszczu, ale to tylko w niedużym stopniu zmusiło nas do modyfikacji programu).
  2. Profesjonalne zaplanowanie wycieczki – stworzenie kilkustronicowej prezentacji programu wycieczki, która świetnie nadawała się do krótkiej, ale treściwej prezentacji na przykład w klasie za pomocą rzutnika.
  3. Sprawna realizacja planu wycieczki.
  4. Miła atmosfera współpracy w czasie planowania i realizacji wycieczki.
  5. Zapewnienie dzieciom dodatkowych atrakcji w postaci konkursów (z nagrodami) dotyczących wycieczki.
  6. Ciekawa wieczorna zabawa integracyjna dla dzieci z wykorzystaniem osobiście przytaszczonych rekwizytów.
  7. Zadowoleni uczniowie, którzy w specjalnej ankiecie przyznawali najczęściej 5, 6 punktów za organizację wycieczki (na 6 możliwych), tyle samo za przebieg wycieczki, poza tym wszyscy poleciliby tę wycieczkę innym kolegom, znajomym, nie zgłaszają żadnych uwag.
  8. Zadowoleni rodzice, którzy w podobnej ankiecie przyznawali nawet wyższe oceny zarówno za organizację jak i przebieg wycieczki, nie zgłaszają żadnych zastrzeżeń.
  9. Precyzja planowania: właściwie opracowany kosztorys, dzięki któremu nawet reszta została, realny plan wycieczki, powrót na czas wcześniej określony.
  10. Uwzględnienie prośby dzieci o McDonalda, którego we wcześniejszych planach nie było.

  Dziękujemy bardzo
  Klasa VIa i VIb, Szkoła Podstawowa w Jaworniku

  • A mnie bardzo miło było spędzić czas z tak fajnymi dzieciakami i opieką. Pozdrawiam i zapraszam na dalsze wojaże.

 9. Dzień dobry. W ostatnich dniach, w ramach zielonej szkoły mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach „Obcy ma Cie też za innego” oraz „Współpraca się opłaca – projekt dobry lider”.
  Oba wydarzenia mimo, że odmienne tematycznie, łączyło wspaniałe zaangażowanie młodzieży w temat. Aktywne, z poczuciem humoru i jednocześnie przejmujące. Angażujące emocje co widać po wypiekach na twarzach i momentami wielkiej wrzawie. Zaskakujące i skłaniające młodych do refleksji, którą w mig wychwytuje prowadząca zachęcając uczestników do rozmowy. Zadziwiająca jest otwartość z jaką młodzież się wypowiada i być może jest to zasługa świetnie połączonych momentów interaktywnych z mini wykładami w zaproponowanej kwestii. Efektem jaki my zapakowaliśmy na drogę – kolejna niespodzianka – jest kontynuacja tematów w klasie i na lekcji wychowawczej. Gorąco polecam jako uzupełnienie aktualnej realizacji zagadnień programowych.

 10. Młodsza grupa wiekowa z naszej szkoły wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez Grupę Aktywnych. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni z twórczo i pomysłowo przeprowadzonych zajęć. Dzieci bawiąc się zdobywały cenną wiedzę. Cieszy fakt, że pojawiają się nowe propozycje na dobre spędzanie wolnego czasu. Serdecznie polecam!

 11. Współpracujemy z Grupą Aktywni już kilka lat w zakresie organizacji wycieczek po Krakowie dla młodzieży szkolnej i dzieci. Oferowane usługi są zawsze na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie punkty programu wykonano rzetelnie bez zastrzeżeń i z należytą dbałością o jakość usług, punktualność .
  Program zawsze pozostawiał w uczestnikach niezapomniane refleksje. Wspaniała i profesjonalna współpraca sprawia, że na pewno nadal będziemy korzystać z usług „Grupy Aktywni”.

 12. Grupę Aktywni znalazł mąż przez Internet, ale zaraz powiedział zadzwoń, bo nie wiadomo czy jeszcze istnieją. Zadzwoniłam i pomimo, że wyjazd zorganizowany był w ostatniej chwili, zaoferowano nam opiekę przewodnika.
  Ponieważ byliśmy prywatnie zaznaczyłam, że mam dzieci – 10 latka – mądralę, który nudzi się na takich eskapadach oraz 3-latkę bardzo energiczną i nie bardzo umiejącą się skupić, krótko mówiąc rozrabiarę. Poprosiłam o przewodnika z „ikrą”
  Jakie było nasze zaskoczenie, gdy 3-latka z otwartą buzią, stała bez ruchu słuchając legendy o smoku Wawelskim. Za to 10 -latek, był tak często angażowany przez przewodniczkę do myślenia i aktywności, że na końcu stwierdził, że było fajnie i się nie nudził, co w ustach 10-latka jest bardzo dużym komplementem. My jako dorośli również dobrze się bawiliśmy, a za lekcję historii bardzo dziękujemy.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Grupą Aktywni i Panią Anną – Przewodniczką. Planujemy wrócić latem i znów skorzystać z usług.
  Polecamy Grupę Aktywni z czystym sumieniem. I jeszcze jedno, na pewno będą istnieć, bo z takim podejściem i zaangażowaniem nie zabraknie klientów.

 13. Polecaam!!! Pełen profesjonalizm, zajęcia ciekawe, przewodnik opowiadał interesująco i z pasją! Polecam~!!!~!!!!!

 14. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Grupą Aktywni, pełen profesjonalizm, bardzo dobry pomysł na warsztaty w muzeum, super:) z całą odpowiedzialnością POLECAM!

 15. 5 grudnia 2018 roku uczniowie klas szóstych uczestniczyli w niestandardowym, ale niezwykle aktywnym zwiedzaniu największej w Polsce, stałej ekspozycji dziewiętnastowiecznego malarstwa i rzeźby- Galerii w Sukiennicach. W czasie zwiedzania, nie tylko słuchaliśmy opowieści pani przewodnik o artystach i ich dziełach, ale otrzymaliśmy zadania do wykonania. Odnajdywaliśmy obraz na podstawie jego opisu lub jego fragmentu, poznaliśmy rodzinę Jana Matejki, dowiedzieliśmy się kim był książę tolerancji oraz kto zasłynął jako malarz koni. Była to niezwykle interesująca lekcja historii.???

 16. Od kilku lat korzystamy z szerokiej oferty programów Grupy Aktywni.
  Uczniowie VI LO w Nowym Sączu są zawsze zadowoleni, warsztaty prowadzone są w sposób atrakcyjny dla młodzieży.
  Organizacja profesjonalna.
  Polecam!

 17. Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu od kilku lat przyjeżdża do Krakowa, po którym oprowadza nas wspaniała ekipa Grupy Aktywnych Zawsze doradzą i pomogą wybrać jak najlepsze warsztaty i jakość usługi zaoferowanej przez nich stawia wysoką poprzeczkę, zarówno pod względem organizacji i obsługi klienta, jak i świetnie przygotowanej merytoryki, dydaktyki i strony warsztatowej przeprowadzonych zajęć. Dziękujemy za współpracę i polecamy innym ich usługi. Kto spróbuje nie będzie żałował- zostanie stałym klientem. I będzie powracał:)

 18. Grupa Aktywni to moje najlepsze odkrycie. Regularnie od kilku lat przyjeżdżamy do Krakowa, po którym oprowadza nas wspaniała ekipa z Iwoną Zapart na czele. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Ponad rok temu specjalnie dla naszej szkoły przygotowali warsztaty o Arturze Grottgerze – dzieciaki były zachwycone. Świetny kontakt z młodzieżą, ciekawe propozycje zwiedzania i zawsze coś dla rozrywki (w naszym przypadku kręgle). Z czystym sumieniem polecam.

 19. Na początku grudnia uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej w Lipniku brali udział w wycieczce do Krakowa. Po raz pierwszy przy organizacji tej wycieczki skorzystałam z usług Grupy Aktywnych i jestem bardzo zadowolona. Mieliśmy w planie warsztaty i spektakl w Teatrze Groteska. Rezerwacją miejsc na spektakl i warsztaty zajęła się Pani Iwona . Uczniowie byli zachwyceni warsztatami, szczególnie „Królestwem zwierząt”. Prowadzący nawiązują szybki kontakt z dziećmi i w sposób bardzo ciekawy przekazują im wiedzę.
  Serdecznie polecam Grupę Aktywnych. Ja przy następnej wycieczce do Krakowa na pewno skorzystam z Ich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się z nami