Strefa dla indywidualistów

Wychodząc naprzeciw potrzebie i oczekiwaniom, chcemy dać Państwu możliwość dalszego poszerzania swoich wiadomości. Pragniemy podtrzymać cykl spotkań wykładowych poświęconych zarówno naszemu miastu, jak i szerzej — Małopolsce i Polsce. Poruszymy kwestie historyczne, kulturowe i obyczajowe. Naszymi gośćmi będą osoby znane i mniej znane, intrygujące i kontrowersyjne, ale zawsze specjaliści z danej dziedziny, którzy nie tylko szerzej rozwiną temat, ale i odpowiedzą na nurtujące pytania, dzięki czemu uchylą drzwi do niejednej tajemnicy czy niejasności.

Ponadto pragniemy również organizować zajęcia, które, choć ściśle nie będą związane z pracą przewodnika, pomogą doskonalić zdobyte na kursie umiejętności i pozwolą miło i owocnie spędzić czas.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycję, dlatego też, jeśli mają Państwo jakieś życzenia, chcieliby Państwo porozmawiać na konkretny temat, mają Państwo pomysł na tematykę kolejnego wykładu czy zajęć — prosimy o kontakt: biuro@grupaaktywni.pl.

Na tej podstronie będziemy informować o aktualnych spotkaniach i ich tematyce. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne będą wcześniejsze zapisy.

Skontaktuj się z nami