Strefa tylko dla dorosłych

— Czy mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść? — mówiła dalej. — To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść — odparł Kot–Dziwak.

— Właściwie wszystko mi jedno.

— W takim razie również wszystko jedno, którędy pójdziesz.

— Chciałabym tylko dostać się dokądś — dodała Alicja w formie wyjaśnienia.

— Ach, na pewno się tam dostaniesz, jeśli tylko będziesz szła dość długo.

Lewis Carol Alicja w krainie czarów

Od 12 lat prowadzimy tych, którzy ruszają po nowe wrażenia, rozwój i wypoczynek. Organizujemy szkolenia i warsztaty, wycieczki i eventy. Łączymy poszerzanie osobistych możliwości poprzez kreatywne poznawanie.  

Dbamy o jakość. Pielęgnujemy niepowtarzalność organizowanych wydarzeń, honorując barwność ludzi, dla których je przygotowujemy.

Nieustannie inspirujemy się sztuką, historią i różnorodnością artystycznego wyrazu. W nietypowych propozycjach poszukujemy tego co przyciągnie uwagę, zakorzeni wiedzę, dokształci umiejętności i pozostawi niezatarte wrażenie. Podniesie samoocenę. Nauczy kreatywnego myślenia. Sprawi przyjemność. I będzie użyteczne na co dzień. Przyda się osobiście i zawodowo.

Aktywnie ciekawi zaspokajamy ciekawość innych. Estetycznie oszlifowani wyostrzamy wrażliwość. Balansujący pracę i wypoczynek równoważymy nabywanie kompetencji i odprężającą atmosferę.

Bazujemy na zaufaniu.

Sprawdź, w tym co już robiliśmy. Przekonaj się, z tego jak standaryzujemy, to czego potrzebujesz.

Zapraszamy Cię do poznania naszej oferty.  Pójścia ścieżką, którą pragniesz się dostać do tego, co dla Ciebie ważne.