Iwona

Iwona, Iv – terapeutka, counsellorka, stylistka, etnolożka.

We wcześniejszym wcieleniu utonęła w leśnej kąpieli w objęciach drzew, w których czułym uścisku trwa do dziś. Drzewa to jej miłość i określenie siebie. Z nich czerpie siłę, z której uczą się korzystać jej podopieczni – ci starsi i ci młodsi.

Jak wykazują badania naukowe już trzyminutowy pobyt w zielonej przestrzeni pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka, obniżając poziom stresu i ciśnienie krwi – dlatego seniorzy czerpią z niej soki witalne a młodsi uczą się bezpiecznie rozkwitać.

Iv,  to magiczny leśny koktajl: Szczypta brzozy działa delikatnie, przywracając spokój  i równowagę. Oczyszcza, wycisza i pociesza. Ukryta czereśnia pomaga kobietom odzyskać pewność siebie i uwierzyć we własne piękno. Jej szacunek do słowa, jak kasztanowiec rozwija intelektualny potencjał słuchaczy i odradza zapomnianą dbałość o język. Potrzeba miłości i uwrażliwienie na piękno to Iwona-czeremcha. Świerkowa wspiera nieśmiałych, zakompleksionych i niepewnych siebie.

Podobnie jak inne kobiety Grupy Aktywni,  upadła daleko od jabłoni – symbolu obfitości i dostatku – to antymaterialistka.

Ale uwaga, bo kobieta zmienną jest i czasami budzi się w niej znana czarownicom wierzba a w niej wielka nieznana moc …