Ty tu rządzisz — gra terenowa

Wiek:
od V kl. SP, GIM, LO

Cel:
poznanie historii Krakowa i jego zabytków; ćwiczenie nabytych umiejętności (kreatywne myślenie, orientacja w terenie, strony świata); przełamywanie tremy przed nowym (rozmowa z przechodniami); ocena własnej samodzielności; weryfikacja posiadanej wiedzy

Czas trwania:
ok. 2,5 godz.

Cena:
26 zł/os. przy min. 25 os.

 

Jest tylko jeden sposób nauki
— poprzez działanie.

Paulo Coelho

Szeregi Aktywnych zasilają m.in. dawne harcerki. Dlatego też od samego początku czyli już od 13 lat, skutecznie i aktywnie realizujemy gry terenowe dla dzieci i młodzieży.

Nasza propozycja to gra terenowa m.in. po Rynku Głównym i przyległych ulicach, podczas której uczniowie zwiedzą Kraków w sposób aktywny i nieszablonowy.

Zadaniem drużyn będzie pokonanie wyznaczonej trasy by na oznaczonych punktach rozwiązać zagadki, namierzyć obiekty czy dokonać samodzielnych odkryć.

Czekają na Was nowe wyzwania — wszystko po to by jeszcze lepiej poznać miasto i jego zabytki.

Gry terenowe realizujemy w preferowanych miejscach Krakowa — Rynek Główny i okolice, krakowski Kazimierz, Forty Krakowa, Nowa Huta czy biegi na orientację w terenie niezabudowanym.

Zadania realizowane podczas gry są dostosowane do wieku i umiejętności uczestników.

Gry terenowe poprzez swoją aktywność, potrzebę logicznego myślenia i zabawę są świetną i rekomendowaną przez nas alternatywą dla tradycyjnego zwiedzania.

Cena obejmuje:

  • usługę licencjonowanego przewodnika
  • środki dydaktyczne
  • materiały i karty pracy dla uczniów
  • wstępy do obiektów realizowanych podczas gry