Opinie i rekomendacje

  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Marcelina

Polecam w 100% :) Pełen profesjonalizm, super warsztaty:)

Urszula

Na początku grudnia uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej w Lipniku brali udział w wycieczce do Krakowa. Po raz pierwszy przy organizacji tej wycieczki skorzystałam z usług Grupy Aktywnych i jestem bardzo zadowolona. Mieliśmy w planie warsztaty i spektakl w Teatrze Groteska. Rezerwacją miejsc na spektakl i warsztaty zajęła się Pani Iwona . Uczniowie byli zachwyceni warsztatami, szczególnie „Królestwem zwierząt”. Prowadzący nawiązują szybki kontakt z dziećmi i w sposób bardzo ciekawy przekazują im wiedzę.
Serdecznie polecam Grupę Aktywnych. Ja przy następnej wycieczce do Krakowa na pewno skorzystam z Ich usług.

Elżbieta

Grupa Aktywni to moje najlepsze odkrycie. Regularnie od kilku lat przyjeżdżamy do Krakowa, po którym oprowadza nas wspaniała ekipa z Iwoną Zapart na czele. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Ponad rok temu specjalnie dla naszej szkoły przygotowali warsztaty o Arturze Grottgerze – dzieciaki były zachwycone. Świetny kontakt z młodzieżą, ciekawe propozycje zwiedzania i zawsze coś dla rozrywki (w naszym przypadku kręgle). Z czystym sumieniem polecam.

Joanna

Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu od kilku lat przyjeżdża do Krakowa, po którym oprowadza nas wspaniała ekipa Grupy Aktywnych Zawsze doradzą i pomogą wybrać jak najlepsze warsztaty i jakość usługi zaoferowanej przez nich stawia wysoką poprzeczkę, zarówno pod względem organizacji i obsługi klienta, jak i świetnie przygotowanej merytoryki, dydaktyki i strony warsztatowej przeprowadzonych zajęć. Dziękujemy za współpracę i polecamy innym ich usługi. Kto spróbuje nie będzie żałował- zostanie stałym klientem. I będzie powracał:)

Violetta

Od kilku lat korzystamy z szerokiej oferty programów Grupy Aktywni.
Uczniowie VI LO w Nowym Sączu są zawsze zadowoleni, warsztaty prowadzone są w sposób atrakcyjny dla młodzieży.
Organizacja profesjonalna.
Polecam!

Ann

Anna

Anna

Bardzo profesjonalnie zorganizowane warsztaty , polecam.

Agnieszka

5 grudnia 2018 roku uczniowie klas szóstych uczestniczyli w niestandardowym, ale niezwykle aktywnym zwiedzaniu największej w Polsce, stałej ekspozycji dziewiętnastowiecznego malarstwa i rzeźby- Galerii w Sukiennicach. W czasie zwiedzania, nie tylko słuchaliśmy opowieści pani przewodnik o artystach i ich dziełach, ale otrzymaliśmy zadania do wykonania. Odnajdywaliśmy obraz na podstawie jego opisu lub jego fragmentu, poznaliśmy rodzinę Jana Matejki, dowiedzieliśmy się kim był książę tolerancji oraz kto zasłynął jako malarz koni. Była to niezwykle interesująca lekcja historii.???

Kinga

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Grupą Aktywni, pełen profesjonalizm, bardzo dobry pomysł na warsztaty w muzeum, super:) z całą odpowiedzialnością POLECAM!

Karolina

Polecaam!!! Pełen profesjonalizm, zajęcia ciekawe, przewodnik opowiadał interesująco i z pasją! Polecam~!!!~!!!!!

Julita

Grupę Aktywni znalazł mąż przez Internet, ale zaraz powiedział zadzwoń, bo nie wiadomo czy jeszcze istnieją. Zadzwoniłam i pomimo, że wyjazd zorganizowany był w ostatniej chwili, zaoferowano nam opiekę przewodnika. Ponieważ byliśmy prywatnie zaznaczyłam, że mam dzieci – 10 latka – mądralę, który nudzi się na takich eskapadach oraz 3-latkę bardzo energiczną i nie bardzo umiejącą się skupić, krótko mówiąc rozrabiarę. Poprosiłam o przewodnika z „ikrą” Jakie było nasze zaskoczenie, gdy 3-latka z otwartą buzią, stała bez ruchu słuchając legendy o smoku Wawelskim. Za to 10 -latek, był tak często angażowany przez przewodniczkę do myślenia i aktywności, że na końcu… Czytaj więcej »

Biuro Usług Turystycznych Oświęcim Renata

Współpracujemy z Grupą Aktywni już kilka lat w zakresie organizacji wycieczek po Krakowie dla młodzieży szkolnej i dzieci. Oferowane usługi są zawsze na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie punkty programu wykonano rzetelnie bez zastrzeżeń i z należytą dbałością o jakość usług, punktualność .
Program zawsze pozostawiał w uczestnikach niezapomniane refleksje. Wspaniała i profesjonalna współpraca sprawia, że na pewno nadal będziemy korzystać z usług „Grupy Aktywni”.

Aldona

Super warsztaty, ciekawie i profesjonalnie przeprowadzone zajęcia. Uczniowie zachwyceni.

Iwona

Młodsza grupa wiekowa z naszej szkoły wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez Grupę Aktywnych. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni z twórczo i pomysłowo przeprowadzonych zajęć. Dzieci bawiąc się zdobywały cenną wiedzę. Cieszy fakt, że pojawiają się nowe propozycje na dobre spędzanie wolnego czasu. Serdecznie polecam!

Marek

Dzień dobry. W ostatnich dniach, w ramach zielonej szkoły mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach „Obcy ma Cie też za innego” oraz „Współpraca się opłaca – projekt dobry lider”. Oba wydarzenia mimo, że odmienne tematycznie, łączyło wspaniałe zaangażowanie młodzieży w temat. Aktywne, z poczuciem humoru i jednocześnie przejmujące. Angażujące emocje co widać po wypiekach na twarzach i momentami wielkiej wrzawie. Zaskakujące i skłaniające młodych do refleksji, którą w mig wychwytuje prowadząca zachęcając uczestników do rozmowy. Zadziwiająca jest otwartość z jaką młodzież się wypowiada i być może jest to zasługa świetnie połączonych momentów interaktywnych z mini wykładami w zaproponowanej kwestii. Efektem jaki… Czytaj więcej »

Ilona

Grupa Aktywni to strzał w 10-tkę, a jest tak co najmniej z 10 powodów: 1. Ciekawy cel wycieczki – w naszym przypadku Sandomierz (właściwie Sandomierz w deszczu, ale to tylko w niedużym stopniu zmusiło nas do modyfikacji programu). 2. Profesjonalne zaplanowanie wycieczki – stworzenie kilkustronicowej prezentacji programu wycieczki, która świetnie nadawała się do krótkiej, ale treściwej prezentacji na przykład w klasie za pomocą rzutnika. 3. Sprawna realizacja planu wycieczki. 4. Miła atmosfera współpracy w czasie planowania i realizacji wycieczki. 5. Zapewnienie dzieciom dodatkowych atrakcji w postaci konkursów (z nagrodami) dotyczących wycieczki. 6. Ciekawa wieczorna zabawa integracyjna dla dzieci z wykorzystaniem… Czytaj więcej »

Paweł

Wszystko super przygotowane. Profesjonalnie. Godni polecenia. Dali radę nawet z grupą 90 osób. Dobre ceny. Polecam.

Ewa

Doskonała organizacja .Zajęcia w Muzeum Narodowym pod nazwą Krakowski Pudelek to wspaniała zabawa w ciekawej formie-młodzież była bardzo zadowolona i zaangażowana. Piękne przedstawienie w Teatrze Groteska. Miła i profesjonalna obsługa. Polecamy Grupę Aktywni-ZSiP w Olszówce.

Barbara

Zajęcia super zorganizowane. Polecam wszystkim współpracę. Poleciłam ich również nauczycielom z mojej szkoły. Wszyscy są zadowoleni i na pewno będziemy współpracować.

Beata

Bardzo ciekawe tematy warsztatów , angażujące wszystkie dzieci, a przy tym świetna zabawa. Polecam !!!

Renata

Warsztaty „Krolestwo zwierząt” fantastyczne, super zabawa dla kilku pokoleń. Dzieciaki zainteresowane i zaangażowane w pracę niemal trzy godziny. Organizacja wejść również bez zarzutu. W imieniu opiekunów gorące podziękowania, przyszłym uczestnikom polecamy. Dla nas Aktywni to świetne odkrycie.

Iwona

Królestwo Zwierząt to kolejne warsztaty przeprowadzone przez Grupę Aktywni dla osób z niepełnosprawnością intelektualną ze Środowiskowego Domu Samopomocy „Chatka” z Nowego Targu.
Wiele ciekawych wiadomości, świetny przekaz informacji, dostosowany do zróżnicowanego poziomu grupy. Super atmosfera.
Z całego serca polecam :)

Katarzyna

Nie pierwszy raz korzystaliśmy z warsztatów organizowanych przez Aktywnych. Każde zajęcia są perfekcyjnie przygotowane, dzieci chętnie biorą w nich udział, są żywo zainteresowane. Ostatnie, o krytycznym myśleniu, wymagały skupienia, zaangażowania i kreatywnego myślenia. Polecam!